Платформа Junos Pulse

Junos Pulse - це динамічний мережевий клієнт. Як ключовий компонент платформи Junos, Pulse надає можливість підключення до ресурсів мережі з будь-якої точки світу в будь-який момент і значно полегшує роботу користувача завдяки оптимізації роботи додатків та забезпеченню безпеки мережі. Завдяки Junos Pulse користувачі можуть уникнути проблем з налаштуваннями доступу та роботою програм для забезпечення безпеки. Не має значення, звідки користувач хоче увійти до мережі: достатньо вказати ім'я користувача та пароль, а решту зробить Junos Pulse.

Junos Pulse забезпечує швидкий, простий та безпечний доступ з мобільних пристроїв та смартфонів до даних корпоративних мереж та обчислювальних хмар. Під час обслуговування користувачів, що працюють з мобільних телефонів та інших мобільних пристроїв, підприємства та постачальники послуг можуть впроваджувати гранулярні політики, ґрунтуючись на типі пристроїв та ролях користувачів. Крім того, для постачальників послуг та операторів мобільного зв'язку використання Pulse означає можливість швидкого повернення інвестицій, підвищення продажів смартфонів, збільшення розміру прибутку з одного пристрою та зростання лояльності користувачів”.

Junos Pulse – єдиний на сьогоднішній день додаток-клієнт, здатний задовольнити потреби сучасних бізнес-завдань, оскільки включає засоби управління доступом, забезпечення безпеки та оптимізації роботи мережі.

  • Junos Pulse – єдиний уніфікований клієнт для віддаленого доступу, що дозволяє прискорити роботу WAN-мереж та оптимізує адміністрування мережі (спільно з пристроями SSL VPN серії SA, платформами прискорення додатків серії WXS та продуктами уніфікованого контролю доступу UAC), що сприяє скороченню витрат на встановлення, та обслуговування окремих клієнтів.
  • Щоб забезпечити автоматичне та безпечне підключення до мережі та додатків у будь-який час та з будь-якої точки, Pulse використовує інтелектуальний механізм контролю за станом сесій, непомітно змінюючи спосіб доступу залежно від місцезнаходження користувача.
  • Ця програма має простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і здатна збільшити продуктивність інфраструктури за рахунок спрощення процесу доступу до ресурсів мережі.
  • Pulse забезпечує безпеку за допомогою механізму авторизації користувачів та оптимізує роботу інфраструктури, тобто спрощує управління мережевим середовищем та підвищує його прозорість. Крім того, завдяки ідентифікації користувачів по імені та рівню доступу ця програма прискорює доступ до мережевих ресурсів.
  • Junos Pulse заснований на галузевих стандартах та відкритих, стандартизованих специфікаціях Trusted Network Connect (TNC). Використовуючи технології UAC та SSL VPN серії SA, Pulse дозволяє скоротити час та витрати, необхідні на введення системи в експлуатацію.
  • JJunos Pulse надає платформу для інтеграції ряду програм сторонніх розробників, а також найкращих у своєму класі додатків для забезпечення безпеки мережі та точок доступу.