Juniper Networks представляє маршрутизатор PTX1000

Компанія Juniper Networks розширює архітектуру Converged Supercore, представивши найкомпактніший у галузі трьохтерабітний маршрутизатор PTX1000 фіксованої конструкції рівня ядра. Новий маршрутизатор з форм-фактором 2RU надає провайдерам відповідну платформу для потреб розподіленого пірингу і прискорення доступу до хмарних мережевих сервісів.

PTX1000

Потреби споживачів та бізнесу у підключених та доступних сервісах, уніфікованих комунікаціях та іншій діяльності з великою пропускною здатністю підштовхнули провайдерів переосмислити способи побудови мереж. В той час, коли деякі провайдери для обмежених мережевих розташувань консолідують свої пірингові точки, ця стаття надає клієнтам можливість розгортання розподіленої пірингової архітектури.

Маршрутизатор PTX1000, як і PTX3000 та PTX5000, використовує чіпсет ExpressPlus, який адаптовано до додатків IP/MPLS. Чіп може керувати п'ятьма 100G інтерфейсами та використовує 3D архітектуру пам'яті, яка знижує споживану потужність та вимоги до простору. Окрім того, PTX1000 має гнучкі налаштування інтерфейсу порта для максимального захисту інвестицій та забезпечення плавного оновлення.

«Для телеком та хмарних провайдерів мережа є дуже важливою складовою. Juniper завжди шукає нові шляхи збереження конкурентоспроможності. Ми дійшли висновку, що споживачі можуть покращувати продуктивність за рахунок зниження рівня складності експлуатації та завдяки розподілу навантаження подачі контенту на кількох пірингових точках. Ми це робимо для того, щоб надавати кращу якість обслуговування, ніж того очікують споживачі», - Пол Обситник, Juniper Networks.

 В Україні офіційним партнером  Junipers Networks є компанія ITBIZ.

ITBIZ – провідний український системний інтегратор, який надає спеціалізовані апаратні IT рішення. В кейс компанії входять такі відомі світові виробники, як: Juniper Networks, Extreme, Arbor Networks, FireEye, Ruggedcom, Barco та ін.